Kullanıcı Sözleşmesi

kalkanavm.com internet sitesinden alışveriş yapan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

    kalkanavm.com'dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.
   

kalkanavm.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı, havale/EFT yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Havale/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.


kalkanavm.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.
   

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından kalkanavm.com sorumlu değildir.


Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


kalkanavm.com'un satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.


Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı anlaşmalı kargo şirketi ile yapılır.


Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda destek@kalkanavm.com'a yazarak, durum kalkanavm.com'a bildirilebilinir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanağın bilgi@kalkanavm.com adresine gönderilmesi suretiyle durum bildirilmelidir. kalkanavm.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.


Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünin tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Garanti ve ürün iadesi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


 kalkanavm.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.